Storing versturen BTW aangifte

Gewijzigd op Vr, 30 Okt om 8:57 AM

Wat is er aan de hand? Sinds gisteren aan het einde van de middag worden btw-aangiften niet verstuurd naar de Belastingdienst.

Wat doen we hieraan? Onze collega's hebben dit incident met de hoogste prioriteit in onderzoek. We werken aan een directe oplossing om ervoor te zorgen dat alle openstaande btw-aangiften alsnog automatisch en correct worden ingediend bij de Belastingdienst. We snappen de hoge urgentie. 

Wat betekent dit voor jou? Je hoeft op dit moment zelf geen actie te ondernemen. Zodra de storing is verholpen, worden de aangiften op de achtergrond alsnog opnieuw verstuurd naar de Belastingdienst. We werken dit bericht bij zodra er meer duidelijkheid of een definitieve oplossing is.


Onze oprechte excuses voor het ongemak.

Update 30-10-2026 tijd 08:59
De storing is verholpen. We zijn op dit moment bezig om alle aangiftes te versturen naar de Belastingdienst. Het kan dus even duren voordat de aangiftes de status verstuurd en bevestigd krijgen

Was dit artikel nuttig?

Dat is fantastisch!

Hartelijk dank voor uw beoordeling

Sorry dat we u niet konden helpen

Hartelijk dank voor uw beoordeling

Laat ons weten hoe we dit artikel kunnen verbeteren!

Selecteer tenminste een van de redenen
CAPTCHA-verificatie is vereist.

Feedback verzonden

We stellen uw moeite op prijs en zullen proberen het artikel te verbeteren