In Verkoop Geavanceerd kun je alleen een prijskorting per artikel toepassen door een verkoopartikel (korting) aan te maken waarin de korting als negatief bedrag is verwerkt. Dit verkoopartikel voeg je vervolgens als factuurregel toe aan de desbetreffende verkoopfactuur.
Daarnaast heb je ook de mogelijkheid om een prijsovereenkomst vast te leggen bij een verkoopartikel of een klant. Hierdoor is het mogelijk om een bepaalde prijs van een verkoopartikel te hanteren voor een specifieke klant.
Voor een uitgebreide beschrijving van het aanmaken van verkoopartikelen zie artikel Verkoopartikel aanmaken.
Voor een uitgebreide beschrijving van het vastleggen van een prijsovereenkomst zie artikel Prijsovereenkomst vastleggen bij klant of Prijsovereenkomst vastleggen bij verkoopartikel.
LET OP!
Het is in Verkoop Standaard wel mogelijk om een kortingspercentage of een kortingsbedrag te berekenen per factuurregel (artikel) op een verkoopfactuur.
Was dit artikel nuttig?
Dat is fantastisch!
Hartelijk dank voor uw beoordeling
Sorry dat we u niet konden helpen
Hartelijk dank voor uw beoordeling
Feedback verzonden
We stellen uw moeite op prijs en zullen proberen het artikel te verbeteren